Kaas & Kirkemann

Kaas & Kirkemann Forsikringsmæglere

Centro Idea. Ctra. de Mijas, km. 3,6
29650 Mijas

Tlf: 95 247 83 83
Fax: 95 247 97 59


Kontakt os

kaaskirk@kaaskirkemann.net


Salg

Fernando Bertrán fernando@kaaskirkemann.net

Karima Törn karima@kaaskirkemann.net

Karin Stribe karin@kaaskirkemann.net

Kristian Kirkemann kristian@kaaskirkemann.net


Skade

Karin Kristensen kkristensen@kaaskirkemann.net

Laura Melki lmelki@kaaskirkemann.net


Administration

Inma Espinosa inma@kaaskirkemann.net

Leonor Muñoz leonor@kaaskirkemann.net


Ledelse

Pernille Kaas pernille@kaaskirkemann.net

Kaas & Kirkemann Forsikringsmœglere – din forsikring i Spanien - Fuengirola, Mijas Costa, Marbella, Benahavis, Torre del Mar, Nerja, Almuñecar, Salobreña, Benalmadena Costa, Sotogrande, Mallorca, Barcelona, Madrid, Alicante, Torrevieja, Orihuela Costa, Tenerife, Gran Canaria – uanset hvor du bor i Spanien er det nemt at tegne forsikring gennem Kaas & Kirkemann. Kaas & Kirkemann har egen 24 timers nødassistance på dansk.